20.12.2010 13:50

Nový radličkový podmítač Väderstad Swift

Nový radličkový podmítač Väderstad Swift

Swift je nový radličkový podmítač vyznačující se precizní kvalitou zpracování půdy až do hloubky 15 cm. Příští rok bude na našem trhu nabízen v těchto pracovních záběrech 5,60; 7,20 a 8,70 m.

Firma Väderstad představila kultivátor poprvé na výstavě Agritechnica na podzim loňského roku. Podmítač byl o letošních prázdninách zapůjčen na několika farmách v ČR. Podle doposud získaných zkušeností je jasné, že švédská firma opět odvedla kus poctivé práce. Stroj byl vyzkoušen na různých typech půd od lehké až po těžkou jílovitou, a vždy velmi úspěšně. Díky rozmarům počasí musel podmítač ukázat své kvality jak na velmi suchém a tvrdém strništi, tak naopak i v mokrých podmínkách. Vždy bez problémů. Po prvních nasazeních jsme si všimli těchto výhod.

Intenzivní promíchání
Swift intenzívně promíchává půdu a zanechává rovný povrch.

Vynikající průchodnost
Díky vibračním slupicím vybaveným radličkami MixIn je velmi dobrá průchodnost. K dispozici jsou špičky a odhrnovačky o šířce 50 mm a 80 mm nebo špičky s křídly popřípadě radličky Marathon s prodlouženou životností. Rozteč radliček je 19,3 cm.

Nízké náklady na opotřebitelné díly
Radlička je rozdělena na dvě části, ostří a odhrnovačku, což snižuje výrazně náklady na opotřebitelné díly.

Kompaktní a prostorný
Swift je příklad nového přístupu v konstrukci strojů. Stroj má na rámu dva hlavní nosníky, na kterých jsou umístěny vždy dvě řady radliček. Rozteč řad činní 650 mm. Tato revoluční konstrukce umožnila vzniku čtyřřadého radličkového kultivátoru, který je krátký, velmi kompaktní a dobře manévrovatelný na souvrati.

Kopíruje povrch půdy
Swift má prostřední sekci a dvě krajní křídelní, které kopírují vždy nezávisle povrch půdy. Boční opěrná kola přispívají k dobrému kopírování a zajišťují i rovnoměrnou pracovní hloubku.

Velké urovnávací disky
Za radličkami dokončují práci urovnávací disky, které se podobně jako pracovní hloubka nastavují hydraulicky z kabiny traktoru.

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad SwiftCentrum zemědělské techniky


© 2018, AGROMEL, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing