Diskové podmítače Väderstad Carrier

Väderstad Carrier - všestranný univerzál

Všestrannost kombinovaná s kvalitou a produktivitou. Väderstad Carrier je určen pro mělkou podmítku do hloubky 10cm. Carrier může mít mnoho druhů využití od rychlé první podmítky strniště po následnou předseťovou přípravu po podmítce nebo po pluhu.

Carrier provádí několik úkonů souběžně. Je používán v celé Evropě jako všestranný stroj u pěstitelů požadujících vysokou flexibilitu. Je k dispozici v pracovních záběrech 3 - 12 m. Univerzálnost získal v celé řadě pracovních činností.


Carrier zapravý rostlinné zbytky

Nejběžnější oblast využití pro Carrier je zapravování posklizňových zbytků. Po pouhém jednom nebo dvou přejezdech je půda kompletně homogenizována do hloubky 5-7 cm. Důležité je udržovat rychlost >12 km/h, tak aby dvě řady vrubovaných disků pronikaly snadno do půdy. Současně jsou rostlinné zbytky rozdrceny, promíchány a zapraveny do půdy. Povrch je urovnán a připraven pro setí nebo další operace zpracování půdy.

zpět


Carrier rozprostře slámu před podmítkou

Blokování příležitostně nastává u sklízecích mlátiček, způsobují to občas drtiče slámy, které řežou slámu nerovnoměrně, a které musí být následně rozprostřeny. S výkonnými bránami na slámu je rozdrcená sláma pozvolna rozdělována před disk. To zabraňuje tvorbě lokálních shluků slámy v určitých místech na pozemku a tím nedostatku dusíku a snížení výnosnosti pro následnou plodinu. Brány na slámu jsou nezbytnou podmínkou pro úspěšné zpracování bez orby.

zpět


Carrier srovná hrubou brázdu

Od prvních dnů stroje Carrier na trhu, se ukázala prominentní pozice ve schopnosti srovnat hrubou brázdu. Nyní je k dispozici Carrier System Disc se smykem Crossboard, který dělá ze stroje vynikající nástroj po pluhu. Prsty smyku Crossboard zarovnají povrch nerovných brázd a současně rozdrtí hroudy. Sledně pak pěch dorovná a utuží povrch půdy.

zpět


Carrier utuží a uválí

Ocelový a gumový pěch rovnoměrně utužují následně povrch půdy, pro zvýšení optimálního stupně utužení v horní vrstvě. Pomocí svojí hmotnosti přispívají k vytvoření optimálního kontaktu osiva a půdy, aby plodiny mohly úspěšně vzcházet. Se zvednutým předním nářadím může být Carrier využit jako klasický polní vál. Všechna hmotnost stroje je potom přenesena na zadní pěch. Toto nastavení je velmi účinné proti hroudám nebo krustě.

zpět


Carrier umí zasít i drobná semena

Se secím strojem pro drobná semena BioDrill umístěným na stroji Carrier je osivo umístěno za disky a zapraveno pomocí pěchu.

zpět


Väderstad Carrier nabízíme v těchto provedeních:

Nesená verze 300 / 400 3,0 m 3,5 m 4,0 m
Tažená verze 300 / 400 3,0 m 3,5 m 4,0 m
Tažená verze 420 / 1225 4,2 m 5,0 m 6,5 m 8,2 m 12,25 m

Prospekt ke stažení:

Fotogalerie Väderstad Carrier:

Nesená verze Carrier řady 300/400 s gumovým pěchem

Nesená verze Carrier řady 300/400 s ocelovám pěchem

Nesená verze Carrier řady 300/400

Tažená verze Carrier 300/400 s gumovým pěchem a smykem Cross Board

Carrier řady 300 - 400 v taženém provedení s gumovým pěchem

Carrier řady 420 - 1225 v hrubé brázdě

Chcete více informací o diskovém podmítači Väderstad Carrier? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Kde nás najdete:

AGROMEL, spol. s r.o.
K Dálnici 119
250 69 Klíčany

Tel.: +420 315 786 115
Fax: +420 315 786 296
E-mail

Podrobné kontakty

Prodej a servis použité techniky


Logo Vaderstad


Autorizovaný prodej a servis nové techniky

Logo kverneland group   Centrum zemědělské techniky


© 2018, AGROMEL, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing