Väderstad NZA kultivační brány

Väderstad NZA - vysoká kvalita a extrémní výkon

Vysoká kvalita a perfektní příprava půdy spojená s extrémním denním výkonem. Agresivní kultivátor s efektivní konstrukcí určený pro předseťovou přípravu. NZA je stroj, schopný řešit vše v jednom přejezdu. Ničí hroudy, výborně rovná povrch a připravuje seťové lůžko pro setí a následné klíčení semen.

Základem konstrukce stroje NZA je design, který byl vyvinut ve firmě Väderstad již před mnoha lety. Stroj zůstal v portfoliu pro svoji schopnost zpracovat a připravit seťové lůžko v různých půdních podmínkách. K dispozici je v pracovních záběrech od 5m do 10m, takže je vhodný pro všechny velikosti farem.

NZ Aggressive 600-1000

NZA je stroj na přípravu seťového lůžka, který nabízí dokonalou práci farmářům, kteří požadují nejlepší stroj na trhu. Silné radličky Agrilla-Cobra jsou osazeny na stroji v pěti řadách s roztečí 7.5 cm. Efekt zpracování je neobyčejný a kompletní zpracování je většinou v jednom přejezdu.

Rozšiřitelný záběr

Model NZA 700 může být snadno rozšířen na model 800 a model 900 na 1000 načepováním bočních sekcí na křídelní sekce. Tato možnost rozšíření platí i pro zadní smyk a zavlačovač.


Přední smyk

Přední smyk Crossboard urovnává povrch a přesunuje velké množství zeminy. Pracovní nastavení smyku je plynule ovládáno z kabiny traktoru. Smyk může být vybaven stabilizační tyčí, vyjímatelnou, podle typu půdy a intenzity zpracování.

Pro další zvýšení efektu zpracování a drobení může být lišta smyku Crossboard vybavena ostrým břitem s tvrzené ocele, pod názvem Single-Knife. Tyto nože - břity mohou být snadno nastaveny, dle požadovaného stupně zpracování.


Radličky

O 5 cm překračují slupici a jsou vyrobeny ze specielní tvrzené ocele o rozměrech 10x45mm, které dělají radličky Agrilla-Cobra opravdu silnými a velmi odolnými. Zároveň umožňují udržovat stroj vždy v požadované hloubce. Zvýšení volné průchodnosti a rozdělení radliček do 5 řad zvyšuje schopnost pronikání a zapravení rostlinných zbytků.

NZ-Aggressive má rozteč radliček75mm v pěti řadách 5 a díky tomu výbornou schopnost připravit seťové lůžko. Dlouhý rám, pod kterým jsou nástroje pro zpracování má extrémní průchodnost a rozteč 75 cm znamená , že i půdy s rostlinnými zbytky může být zpracována bez velkých problémů. Radličky Agrilla-Cobra velmi dobrou průchodnost i díky kolmé pozici. Velká průchodnost je neocenitelná pro např. pro přípravu před sázením brambor, těžkou předseťovou podzimní přípravu nebo přípravu na pozemcích s velkým množstvím rostlinných zbytků.


Zadní smyk

Na přání je možno kultivátor vybavit zadním smykem Crossboard, který je ovládán souběžně s předním smykem Crossboard a je přednastaven pomocí ručně kliky přes teleskopicky nastavenou tyč.

Pokud je zadní smyk uchycen ke stroji NZA, stroj provádí rovněž agresivnější zpracování. Zadní smyk Crossboard umožňuje obsluze urovnat povrch půdy do konečné podoby, tak aby následné zavlačovače dokončily práci. Toto příslušenství je zvláště využíváno, pokud je požadováno co nejjemnější seťové lůžko nebo pokud je stroj nasazen na velmi těžkých půdách.


Zadní zavlačovač

Zadní zavlačovač, který se připevňuje k NZA, je v provedení Heavy Duty, s možností nastavení pracovního úhlu a přítlaku, zajišťujícího, že bude vždy přizpůsoben různým podmínkám na pozemcích.
Zadní zavlačovače mají důvtipný pojistný mechanismus, který umožňuje jeho bezpečné sklopení při couvání.


Nastavení hloubky

S pomocí systému „Sleeve and Master", může být nastavena pracovní hloubka rovnoměrně v celém profilu (záběru stroje). Účinná pracovní hloubka je regulována pomocí centrálního hydraulického válce, a to s milimetrovou přesností.


Opěrná tandemová kola

Velká kola o rozměru 10.0/75x12 jsou na všech NZ kultivátorech od záběru 7 m a zvyšují průchodnost a nosnost stroje o 45% proti předchozím standardním kolům. Standardní rozměr 200x14.5" je na modelech NZA 500 a 600.


Zadní oje

NZA může být propojen dle přání přes zadní oj s polním válem. Pokud je vál zapojen za kultivátor, je snížen počet požadovaných přejezdů a příprava půdy je preciznější. Použít vály za NZA se doporučuje při předseťové přípravě před drobná osiva nebo např. cukrovou řepu. S kombinací vál/kultivátor je překvapivě velmi snadné manévrovat během otáčení na souvrati a při dopravě.


Prospekt ke stažení:

Chcete víc informací o Väderstad NZA? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Kde nás najdete:

AGROMEL, spol. s r.o.
K Dálnici 119
250 69 Klíčany

Tel.: +420 315 786 115
Fax: +420 315 786 296
E-mail

Podrobné kontakty

Prodej a servis použité techniky


Logo Vaderstad


Autorizovaný prodej a servis nové techniky

Logo kverneland group   Centrum zemědělské techniky


© 2018, AGROMEL, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing