Radličkový podmítač Väderstad Swift

Swift je nový radličkový podmítač vyznačující se precizní kvalitou zpracování půdy až do hloubky 15 cm. Příští rok bude na našem trhu nabízen v těchto pracovních záběrech 5,60; 7,20 a 8,70 m.

Firma Väderstad představila kultivátor poprvé na výstavě Agritechnica na podzim roku 2009. Podmítač byl o prázdninách 2010 zapůjčen na několika farmách v ČR. Podle doposud získaných zkušeností je jasné, že švédská firma opět odvedla kus poctivé práce. Stroj byl vyzkoušen na různých typech půd od lehké až po těžkou jílovitou, a vždy velmi úspěšně. Díky rozmarům počasí musel podmítač ukázat své kvality jak na velmi suchém a tvrdém strništi, tak naopak i v mokrých podmínkách. Vždy bez problémů. Po prvních nasazeních jsme si všimli těchto výhod.

Intenzivní promíchání

Swift intenzívně promíchává půdu a zanechává rovný povrch.

Vynikající průchodnost

Díky vibračním slupicím vybaveným radličkami MixIn je velmi dobrá průchodnost. K dispozici jsou špičky a odhrnovačky o šířce 50 mm a 80 mm nebo špičky s křídly popřípadě radličky Marathon s prodlouženou životností. Rozteč radliček je 19,3 cm.

Nízké náklady na opotřebitelné díly

Radlička je rozdělena na dvě části, ostří a odhrnovačku, což snižuje výrazně náklady na opotřebitelné díly.

Kompaktní a prostorný

Swift je příklad nového přístupu v konstrukci strojů. Stroj má na rámu dva hlavní nosníky, na kterých jsou umístěny vždy dvě řady radliček. Rozteč řad činní 650 mm. Tato revoluční konstrukce umožnila vzniku čtyřřadého radličkového kultivátoru, který je krátký, velmi kompaktní a dobře manévrovatelný na souvrati.

Kopíruje povrch půdy

Swift má prostřední sekci a dvě krajní křídelní, které kopírují vždy nezávisle povrch půdy. Boční opěrná kola přispívají k dobrému kopírování a zajišťují i rovnoměrnou pracovní hloubku.

Velké urovnávací disky

Za radličkami dokončují práci urovnávací disky, které se podobně jako pracovní hloubka nastavují hydraulicky z kabiny traktoru.

Fotogalerie Väderstad Swift:

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Väderstad Swift

Chcete víc informací o radličkovém podmítači Swift? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Kde nás najdete:

AGROMEL, spol. s r.o.
K Dálnici 119
250 69 Klíčany

Tel.: +420 315 786 115
Fax: +420 315 786 296
E-mail

Podrobné kontakty

Prodej a servis použité techniky


Logo Vaderstad


Autorizovaný prodej a servis nové techniky

Logo kverneland group   Centrum zemědělské techniky


© 2018, AGROMEL, spol. s r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing