BAZAR ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

Aktuální nabídka skladové nebo použité zemědělské techniky. Vše je fyzicky u nás, dostupné ihned. Možnost osobní prohlídky v Klíčanech u Prahy.

Bazarové stroje, které u nás můžete vidět, jsou výsledkem aktivního hledání po celé České Republice, Slovensku, Německu a dalších sousedních státech. Můžete u nás najít stroje značky Claas, Väderstad, Kverneland, Wielton, Samson, Müthing a další. Jedná se o prověřenou zemědělskou techniku, která je různě nakombinovaná tak, aby bylo zajištěno co nejvíce kvality za co nejvýhodnější cenu. V principu se jedná o starší stroje, které však byly používány buďto málo, nebo s nimi bylo správně zacházeno. Každý stroj je následně zkontrolován naším servisem a tedy i připraven k okamžitému používání. Bazar zemědělské techniky se nachází v našem středisku Klíčany u Prahy a je možné ho navštívit a osobně si stroje projít s našimi prodejci.

Traktor Claas ARION 650, CMATIC

Bazarový traktor Claas Arion 650 s plynulou převodovkou CMATIC o maximálním výkonu 185 koní. Odpružená přední náprava a kabina. Čtyři elektrohydraulické okruhy vzadu, dva hydraulické okruhy vpředu, pneu…

Žací lišta Claas DISCO 3200 FC PROFIL

Bazarová žací lišta Claas DISCO 3200 FC PROFIL ve velmi dobrém stavu. Rok výroby 2019. Žací lišta mimo jiné disponuje opotřebitelnými plazy a tabulemi s osvětlením. Je možné dodělat systém ACTIVE FLOAT.

Nenašli jste stroj, který hledáte? Ozvěte se nám! Dle vašich požadavků najdeme stroj přímo pro vás.