Tříbodový závěs a traktorové závěsy Walterscheid

Walterscheid se zabývá kromě kardanů také závěsovou technikou traktoru. V současné době neustále roste požadavek na větší pracovní záběr techniky, který s sebou nese také větší hmotnost stroje. I na to je Walterscheid připraven a ve svém portfoliu produktů nabízí vše od základního závěsového systému K 80 až po hydraulicky ovládaný třetí bod závěsu. Velkou výhodou je také dostupnost návarových kusů, které jsou skvělou volbou při velkém opotřebení či poškození současné závěsové techniky. Tříbodový závěs a traktorové závěsy Walterscheid jsou vyráběny pro všechny typy výrobců traktorů.

Tříbodový závěs

Třetí bod

Na výběr manuálně nastavitelný nebo hydraulicky ovládaný třetí bod. Novinkou je možnost varianty s tlumičem nárazů, který chrání hydraulický systém traktoru.

Spodní ramena – háky

Ramena Walterscheid jsou vyrobeny z kované oceli a navrženy pro pohlcování vysokých tahových/tlakových sil. Splňují tak hlavní body kvality – vysoká síla a jednoduché připojení/odpojení. Háky Cat. 1, 2, 3, 3l, 4.

Příslušenství a náhradní díly

Závěsové systémy Walterscheid jsou vyrobeny s důrazem na jednoduchost a minimalizaci součástek jednotlivých produktů. Potřebné náhradní díly jsou však k dispozici.

Traktorové závěsy

Horní závěsy

Kulové závěsy

Rámy

Piton – Fix

Adaptéry

Nucené řízení

Závěsná hlava

Příslušenství a náhradni díly

Naše služby

Kontrola opotřebení závěsové techniky pomocí speciálního nástroje

Výměna opotřebených částí (včetně návarových kusů – s certifikátem)

Náhradní díly a příslušenství

Máte zájem o produkty společnosti Walterscheid nebo nabízené služby?

Kontaktujte nás!

Bc. Lukáš Melichar

Náhradní díly/Prodej

tel: +420 721 588 605
e-mail: lukas.melichar@agromel.cz